MIKULÁŠSKÁ  NADÍLKA

Ani letos nebyla porušena tradice mikulášské nadílky. S velkou partou čertů a několika anděly jsem navštívil děti ve všech třídách. V budově v Moravské Chrastové jsem hodné školáky potěšil drobným dárkem. Zato zlobivce si mohli čerti odnést ze třídy rovnou do tělocvičny, kde jim dali pořádně do těla. Taková čertovská dráha, kterou museli absolvovat řadu z nich určitě polepší.

V Brněnci jsem mezi prvňáčky, druháky a třeťáky žádného zlobivce nenašel, tak se museli čerti držet zpátky. Zato andílci nadělovali.

A toto poděkování za nadílku jsem dostal od prvňáků a jejich třídní učitelky:

Poděkování Mikuláši od dětí z 1. třídy

Vážený Mikuláši, děkujeme mockrát za milé překvapení v podobě pravých mikulášských pytlíčků. Je pravda, že jsme trochu andílci s rohama, na druhou stranu se rádi učíme nová písmenka a z psaní i počítání máme jedničky.

Martin, Fanda, Max, Dominik, Adam, Dominik, Míša, Lukáš, Petruška, Raduška, Terezka, Sofinka, Elenka, Anička, Gábinka, Karolínka, Natálka, Kristýnka, Nelinka, D. Blažková

Tak zase za rok nashledanou

Váš Mikuláš