Česko zpívá koledy 2017

Ve středu 13. prosince 2017 přijali žáci ZŠ Brněnec pozvání k Obecnímu úřadu Brněnec na celorepublikovou akci Česko zpívá koledy 2017. Adventní čas si zpříjemnili skautky, skauti, děti, rodiče i prarodiče společným zpěvem koled. V 18 hodin se za chladného počasí s jasnou hvězdnou oblohou u vánočně ozdobeného stromu rozezněly koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Štěstí, zdraví, pokoj svatý a Pásli ovce valaši. Koledy vzešly z hlasování čtenářů Deníku. Jako přídavek si přítomní zpěváci zanotovali Rolničky, rolničky a oblíbenou píseň napříč generacemi Vánoce, Vánoce přicházejí. 

Za hudebního doprovodu Elišky Řezníkové a Karolíny Oujezdské jsme si zazpívali, v předvánočním shonu zapomněli na každodenní starosti, spojili své hlasy a vykouzlili krásný zážitek nám všem.

Mgr. Drahomíra Blažková 

[Not a valid template]