Celorepublikový úspěch ve výtvarné soutěži Dávají za nás ruku do ohně

Jistě si vzpomínáte na loňský květen a výtvarnou soutěž Dávají za nás ruku do ohně. Žáci loňské třetí třídy vyhráli 1. místo v Pardubickém kraji v kategorii kolektiv I. stupeň ZŠ. Moc nás mrzelo, že jsme kvůli epidemii covid – 19 nemohli v Pardubicích převzít cenu osobně.

O to větší radost máme z překvapení v podobě 3. místa v celorepublikovém kole. Kolektiv současné 4. třídy Dominik Pandula, Petruška Bártová, Anička Opršalová, Raduška Blašková, Karolínka Pelíšková a Sofinka Langerová získal skvělé 3. místo. Blahopřejeme!

Jelikož nepříznivá epidemiologická situace nadále trvá, předání cen v Praze se neuskutečnilo a odměny přišly poštou. 

Těší nás, že Nejoriginálnější přání k 20. výročí HSZ ČR výborně reprezentovalo ZŠ Brněnec. 

Mgr. Drahomíra Blažková