WocaBee – krajské kolo

Další krásný úspěch páté třídy ve WocaBee šampionátu

Ve dnech  2. 11. – 9. 11. 2022 se konalo krajské kolo jazykového WocaBee šampionátu, do něhož postoupily nejlepší třídy z okresních kol.

Za okres Svitavy se do krajského kola probojovali vybraní žáci z pátého ročníku, kteří po celý týden plnili balíčky se slovní zásobou zaměřenou na různá témata a snažili se nahrát co nejvíce bodů.

Páťáci zopakovali svůj úspěch z okresního kola a zvítězili i v kole krajském! Vybojovali 4 761 bodů na žáka a na den. Nejlepší z nich nyní reprezentují naši školu v celostátním kole šampionátu, které probíhá od 16. 11. do 23. 11. 2022.

Našim žákům blahopřejeme k jejich nádherným jazykovým úspěchům, děkujeme za vzornou reprezentaci školy i kraje a držíme jim pěsti v celostátním kole.

Ing. Ivana Seidlová