Výuka na dálku, 3. třída, Anglický jazyk, 2.11. – 6.11.2020

Ing. Ivana Seidlová, Ivana.Seidlova@seznam.cz

Hello pupils :-),
o podzimních prázdninách jste si jistě hezky odpočinuli a teď jste plní elánu :-)!
Proto zase hurá do práce ;-)!

Vaše úkoly do angličtiny na tento týden:

1) v pondělí 2. 11. (mezi 7 – 20 hod.) si na WocaBee napíšete známkovaný test na lekci 3 a, 3b.
Prosím, aby se písemky zúčastnili všichni žáci, kteří mají tuto možnost ;-).
Nemusíte se bát, tato slovíčka už máte řádně procvičená, proto věřím, že testík dopadne dobře :-).

2) Napište si do slovníčku a naučte se nová slovíčka ze šedých rámečků z učebnice na str. 10, 11
Mnozí žáci tato slovíčka znají z kroužku, který jsme spolu měli minulý rok :-)!

3) Učebnice:

• str. 10, cvičení 1 – zazpívejte si písničku, kterou naleznete zde (track 8)
  • str. 10, cvičení 2 – říkej názvy barev na obrázcích, nejdřív zleva doprava, následně zprava doleva a nakonec na přeskáčku

4) pracovní sešit:

• str. 10, cvičení 1
  • str. 10, cvičení 2 (vybarvujte barvy v duze, v pořadí, ve kterém se zpívají v písničce (track 8)
  • str. 11, cvičení 4
  • str. 11, cvičení 5 (obrázkový diktát :-) – vybarvuj krabice podle vět)

Pro dobrovolníky:

• učebnice, str.10, cvičení 3 – u každého obrázku se zeptej, o kterou barvičku se jedná a následovně si odpovídej)
  • (postupuj podle předlohy)
  • str. 11, cvičení 4 – zazpívejte si písničku, kterou naleznete v příloze (track 9)
  • str. 11, cvičení 5 – zahraj si hru ;-):
  • poslouchej nahrávku, prstem ukazuj barvy, které říká chlapec v nahrávce a najdi správný konec bludiště (track 12)

Velice vás chválím za vzorné procvičování slovíček i za zasílání prac. listů online :-).

Rodičům děkuji za spolupráci.

V případě dotazů mě kontaktujte:

ivana.seidlova@seznam.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ivana Seidlová