Výuka na dálku, 3. třída, 6.4.2020

Mgr. Drahomíra Blažková, blazkova.draha@seznam.cz,

Dobrý den, Františku, Martine, Maxi, Míšo, Dominiku, Adame, Dominiku, Lukáši, Karolínko, Terezko, Peťko, Raduško, Eliško, Sofinko, Natálko, Nelinko, Kristýnko, Elenko, Aničko!

Chválím tě za pečlivé a pilné zvládání učiva, za práci na doma podle tvých možností a schopností, za poctivé procvičování vyjmenovaných slov, zdůvodňování pravopisu, za procvičování v matematice, písemného sčítání a odčítání, slovních úloh a dělení se zbytkem.

Pokud si nevíš s nějakým cvičením rady, cvičení můžeš vynechat, potom se k němu ve škole vrátíme. Těším se na pěkně vedené čtenářské deníky.

Po – 8 – 10 hodin – možnost přinést sešity s úkoly do školy

Prv – postupně si do sešitu nalep přehled učiva – houby, rostliny, živočichové, člověk

Číselná hádanka – pracovní list

Písanka – 17, 18

Číst knížku, čtenářský deník

Můžeš udělat radost rodičům a prarodičům, potěšit je a vyrobit ovečku ( vlna, barevný papír ), velikonoční přání s kočičkami.

Děkuji rodičům za spolupráci.

Přeji nám všem krásné Velikonoce a pevné zdraví.

Anglický jazyk, Ivana Seidlová e- mail: Ivana.Seidlova@seznam.cz, telefon: 792 368 996

Hodnocení je pouze orientační, není zásadní a není stěžejní. Tempo a objem učiva, které je zadáváno, dělejte dle svých možností a schopností, aby nedocházelo k přetěžování dítěte.

Game (Hra):

Jakmile budeš slovíčka ze str. 44 dobře umět, zahrajte si s rodiči hru na paměť J. Popros je, aby byli tak hodní a nejdříve ti pomalu přečetli jednotlivé potraviny, které má Pepík ve spíži:

bread – rolls – cheese – eggs – butter – ham – joghurt ( zopakovat 3x )

Jednu potravinu někdo snědl a teď ve spíži chybí! Poznáš kterou?

bread – rolls – eggs – butter – ham – joghurt

Pokud jsi ji nepoznal, nevadí, rodiče ti seznam zopakují znovu a pomaleji. Už jsi ji určitě poznal, viď?

Zahrajte si znovu:

bread – rolls – cheese – butter – ham – joghurt

bread – rolls – cheese – eggs – butter – joghurt

V případě dotazů se na mě obraťte.

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. třída a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.