Výuka na dálku, 3. třída

Naďa Rybová, 3. třída, rybova.nada@seznam.cz

Milé děti! Posílám vám úkoly na tento týden a na prázdniny vám nic zadávat nebudu. Snažte se o prázdninách hodně číst a hlavně opakujte násobilku. Můžete se naučit násobky čísla 8,ať máme náskok. Až budete psát písanku, vzpomeňte si, co jsme si říkali o tom vašem písmu a co jste mi slíbili.

Rodiče poprosím, aby mi v pátek 23.10. přivezli vypracované úkoly do školy, a to dopoledne do 13.00 hodin. Přes prázdniny si je opravím. Pokud máte nějaké kaštany, přineste je s sebou, ale to byste museli ráno od 7.00 do 7.45 hodin, kdy je tam od vás vybere paní učitelka Blažková.

Děkuji vám za pomoc a za trpělivost, vím, že to pro vás také není jednoduché.

M    –   PS str. 18
           PZ str. 18, 19

ČJ   – PS str. 19, 20 (str. 18 uděláme společně)

PÍSANKA – str. 13, 14

Prv   – PS str.14, 15

Pokud budete něco potřebovat, volejte nebo pište. Mějte se hezky.