Výlet veselé Pětky do Bruna

Náš poslední společný výlet jsme si chtěli pořádně užít, a tak jsme se vydali vyřáditt se a pobavit se do zábavního parku v Brně, který se jmenu BRUNO. Tento zábavní park má dvě části, a to vnitřní a venkovní část.Vnitřní část zábavního centra BRUNO family parku se rozprostírá na ploše 4000 m2 obsahuje více než 40 jedinečných atrakcí, které si během dne děti náramně užívaly. Vyzkoušeli jsme atrakce jako např. autodrom, tobogán, lodičky, trampolíny nebo třeba skákací atrakce, jako je Brunův polštář, ale také netradiční zábavu – Křečkovo kolo, labyrint nebo třeba air hockey a stolní fotbálek.

Venkovní část zábavního parku některé děti v parném dnu velice ocenily. Nacházelo se tam 15 jedinečných atrakcí. Celému prostoru dominoval Vodní svět, kde jsme třeba nalezli archimédovy šrouby, pumpy, stavidla, vodní kola všech typů nebo třeba jezírko. Mohli jsme také možnost zajezdit si na šlapacích autíčkách, povozit se na jedinečném kolotoči, skákat na venkovních trampolínách, nafukovacím polštáři nebo si užít jízdu na tobogánu, na který jsme se dostali přes krtkovy nory a čapí hnízdo.

Po našem řádění na atrakcích jsme se přesídlili do nákupního centra Vaňkovka, kde jsme se hladoví těšili na vydatné a zasloužené občerstvení. Někteří si samozřejmě chtěli domů přivézt nějaký ten suvenýrek z výletu a děvčata nějaký ten hadříček pro krásu, a tak jsme zhruba hodinku ,,prošmejdili” naše oblíbené obchůdky a vydali se zpět unavení, ale i přesto šťastní, ke svým rodinám.

Jsem moc ráda, že jsme si náš poslední společný výlet užili ve zdraví a s úsměvy na tvářích a budu se moc těšit na společné chvíle s mojí Pětkou. “-)

                                                                                               Denisa Báčová