Voda a plavba – výtvarná soutěž

Soutěž Voda štětcem a básní se již 13 let řadí mezi významné akce státního podniku Povodí Moravy. První ročník této soutěže byl vyhlášen v roce 2005 v souvislosti s významným jubileem – 40. výročím založením podniku Povodí Moravy.

Tématem XIII. ročníku soutěže Voda štětcem a básní byla Voda a plavba.

Do soutěže se letos zapojilo 94 škol. Celkem Povodí Moravy obdrželo 1232 děl, z toho 964 výtvarných, 128 prostorových, 47 výrobků keramických a 93 literárních děl. Šestičlenná výběrová komise při svém hodnocení udělila celkem 171 cen. 

S potěšením a radostí sdělujeme, že kolektiv žáků ZŠ Brněnec kroužek Šikovné ruce
( 1. třída, 12 dětí ) získal ve výtvarné části za prostorovou tvorbu v 2. kategorii, PEXESO – Voda a plavba, cenu redakční rady.

Naše škola obdržela dopis generálního ředitele se sdělením výsledků umístění, poděkování za účast v soutěži, diplom a věcné ceny.

Blahopřejeme!

[Not a valid template]