Velikonoční hodina anglického jazyka s rodilou mluvčí ve čtvrté a páté třídě

Ve čtvrtek 21. 4. naši školu již podruhé navštívila vzácná návštěva. Nebyl to nikdo jiný než rodilá mluvčí angličtiny Kendra Havlicek, která pochází z americké Minnesoty. Paní lektorka si pro děti 4. a 5. ročníku přichystala velikonočně zaměřenou hodinu.

Děti se hravou formou seznámily s velikonočními tradicemi v USA. Naučily se hru se zajíčkem a velikonoční písničku. Také si nazdobily papírové velikonoční vejce, na které si napsaly nové výrazy, se kterými se v hodině seznámily.

Celá hodina byla vedená v anglickém jazyce. Děti zdárně komunikovaly a velikonoční hodina se jim velice líbila! Žáci si pochvalovali možnost, že si mohou popovídat s „živou” Američankou a využít tak svoje znalosti nasbírané z hodin.

Paní lektorce moc děkujeme a velice se těšíme na její další návštěvu v ZŠ Brněnec!!!

Ing. Ivana Seidlová