Soutěž v anglickém jazyce ve 3. třídě

Opět nám uplynul školní rok a naši třeťáci mají za sebou nyní rok výuky anglického jazyka, proto přišel čas vyzkoušet jejich osvojené znalosti a podpořit soutěžního ducha. Soutěž v angličtině proběhla 21.6. a žáčci měli za úkol vyplnit pracovní list, ve kterém uplatnili nejen znalosti slovíček, ale i schopnost poslechu a mluvení. Třeťáci se úkolu zhostili na jedničku a dosahovali výborných výsledků. Každý soutěžící byl na konci soutěže odměněn malým dárečkem.

1.místo: Balášová Alexandra

2.místo: Smolka Jiří

3. místo: Mušzyňská Vendula

Ing. Andrea Luňáčková, Mgr. Slezáková Ludmila

[Not a valid template]
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Soutěže a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.