Dárky pro naše seniory od dětí

Rok 2020byl pro všechny zvláštní. Pandemie nemoci Covid-19 nám znemožnila pořádat akce, které nás vždy provází celým rokem a na které se všichni těší. V předvánočním čase mezi ně neodmyslitelně patří i setkání seniorů v Lidovém domě. Děti ze základní školy k příležitosti tohoto setkání vyrábějí různá přání, která účastníci akce dostanou.

Ani letos naše děti ze 4. třídy na babičky a dědečky nezapomněly a v hodinách Pracovních činností, pod vedením p. učitelky Drahomíry Blažkové a v kroužku Šikovné ruce, vyrobily krásná vánoční přání a „zápichy“. Pozornosti dostali naši senioři spolu s Brněneckým občasníkem do schránek. Paní učitelce a dětem děkujeme, byl to dárek, který všechny potěšil.

                                                                                                                   Eva Kozáková