Bobová dráha a multikino

V pátek 17. června jsme se se šesťáky vydali na jednodenní školní výlet do Brna. Naším dopoledním cílem byla bobová dráha v Líšni – Mariánském údolí. Trať Bobovky U Mlýna má nejvyšší převýšení na Moravě. Někteří žáci jeli na bobové dráze vůbec poprvé v životě a zdaleka nezůstalo u jedné jízdy. Jízda na trase delší než jeden kilometr byla pro mnohé nezapomenutelným zážitkem.

Odpoledne jsme se vydali do centra města, konkrétně do multikina Špalíček, kde jsme zhlédli premiérový animovaný film Rakeťák. Nechyběly volné rozchody v nákupním centru Vaňkovka a na náměstí Svobody. Počasí nám přálo, výlet se vydařil a kolem půl sedmé večer jsme se unavení, ale plní zážitků vrátili v pořádku do Moravské Chrastové.

A. Moravcová, I. Seidlová