Angliáda Jevíčko

Již potřetí se letos konala soutěž v anglickém jazyce – Angliáda. Ve středu 19.10. 2016 jsme se šesticí žáků 8. třídy vydali směr Gymnázium Jevíčko, abychom se této soutěže zúčastnili. Konkurence letos byla veliká, soutěžilo kolem 150 žáků. Naši žáci ani přes toto číslo nedopadli špatně, navíc ještě získali cenné zkušenosti do příštího ročníku.

Nejlépe se umístil Michal Novák na 59. místě se ziskem 61 bodů z 80, za ním následovali Leoš Jura a Eva Matějková s 54 body a Robert Konopáč s 53 body. Naši školu ještě reprezentovala Tereza Furchová (49 bodů) a Eliška Troboková (33 bodů). Těšíme se na další ročník této soutěže!

Ing. Andrea Luňáčková

angliáda
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Soutěže a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.