Výuka na dálku, 3. třída, 9.11. – 13.11.2020

Naďa Rybova, rybova.nada@seznam.cz

Dobrý den. Ještě než napíšu zadání úkolů, mám několik informací:

K úkolům vždy napíšu, co budeme dělat společně při on-line výuce, tyto úkoly ať děti nedělají.

Prosím, abyste mi hotové sešity přinesli v pátek 13.11. v době od 10.00 do 13.00hodin.

V pátek budeme odvážet do Vendolí věci pro zvířátka. Pokud ještě chcete něčím přispět, můžete to vzít do školy společně s úkoly, já to potom předám. Děti mají informace o sbírce nalepeny  v ŽK a také jsme si to psali do sešitu prvouky.

• PÍSANKA – bude hotová po str.15 včetně
  • ČJ – PL 39 (obě str.)
    PS str.21, cv. 1 – zbytek uděláme spolu
    str. 22 – kdo nechce, nemusí vybarvovat, stačí doplnit
  • M – PZ str. 21 (sami, bez kontroly)
    PS – str.21, cv.1,2,4,5,7 – cv. 3,6 uděláme spolu
    PL – str.57 (geometrie)
  • Prv – pokud jste si nevystřihli v PS na str. 14 obrázek Prahy, tak to udělejte a nalepte do malého sešitu. Spolu si k tomu něco připíšeme.
    – na další str. si nalepíte mapku ČR a vlajku z PS na str. 16, nahoru napíšete nadpis ČESKÁ REPUBLIKA, zápis spolu
     – PS str. 17

Mějte se hezky a na děti se těším v pondělí v 10.00 hodin. Doufám, že se nám vše zdaří.