Výuka na dálku, 4. třída, 15.6.2020

Matematika, Mgr. Lenka Kašparová

Opakování 2. díl, strana 58, cvičení 1, 3, 5, 7

Anglický jazyk, Mgr. Alena Nováková

Kontrola výsledků z minulého týdne, prac. sešit str. 37, cv.5:     
Sue has got….     My da has got….                                                                               I have got…        We have got….                                                                                    We have got…    Mum has got….                                                                                  These kids have got..  I have got…                                                                              The kid has got…   The boys have got…

Napište si do slovníčku nová slovíčka z lekce 18. Výslovnost:  address ( edres), house (haus), street (strít), post code (poust koud) phone number (foun nambr), live (lif), wash (voš), toilet (tojlit), put on (puton), photo (foutou), where (vér)

Tvoření otázky pomocí do.    Where do you live?  Kde bydlíš?

Do je po tázacím zájmenu where.  Pokud není v otázce tázací zájmeno, do je hned na začátku otázky.

Přečtěte si několikrát nahlas a přeložte cvičení v učebnici na str. 38.

Doplň cvičení v pracovním sešitě na str 38.

Vyzkoušej si libovolné video ještě na tomto odkaze: www.jazyky-online.info   angličtina pro děti

Příspěvek byl publikován v rubrice 4. třída a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.