Výuka na dálku, 2. třída, 4.5.2020

Naďa Rybová, rybova.nada@seznam.cz

Milé děti, ve škole jsem vám nechala hromádky s novou matematikou, PL(pracovní listy) a obálku, ve které máte kartičky s násobilkou a můžete si s jejich pomocí násobilku procvičovat. Budu ráda, když je neztratíte, můžete je ještě potřebovat. V matematice jsme se srovnali, proto zatím nebudeme novou začínat a budete si opakovat pomocí PL. Je tam vše,co již znáte, takže byste neměli mít problém. Budu ráda,když mi občas nějaký vypracovaný PL vyfotíte a pošlete na WhatsApp, Messenger,popřípadě mailem. Aspoň uvidím, jak vám to jde.

Mějte se hezky, už se na vás na všechny moc těším. Rodičům znovu moc děkuji.

ČJ – PS str.19,20,21
         uč. str.90 cv.2,3,4 ústně
         PL cv.33 RÁNO NA VENKOVĚ

PÍSANKA str.23,24

M – PL č.1 a 2 (z obou stran)

Prv – PS str.63

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. třída a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.