Taneční soutěž

Dne 7.5.2018 se konal již sedmý ročník taneční soutěže. Poprvé se tato školní soutěž uskutečnila v Lidovém domě v Moravské Chrastové, kam se přišli podívat žáci 1. až 9. třídy.

Na úvod nám zazpívala Anička Jelínková z 8. ročníku píseň Rolling in the Deep od zpěvačky Adele.

Tohoto školního kola se mohli zúčastnit žáci 1. až 9. ročníku. Mohli jsme vidět jednotlivce nebo skupiny. I v letošním roce byly taneční styly velice bohaté. Vystoupilo několik mažoretek. Jedna baletka, street dance a dokonce i skupiny, které nám předvedly akrobatické vystoupení s prvky Street Workoutu a Parkouru.

Během soutěže byli aktivně zapojeni i diváci, kteří si zatancovali a rozcvičili zatuhlé svaly pod vedením paní učitelky Mgr. Evy Švancarové.

Porota, která poctivě a spravedlivě hodnotila výkony soutěžících se skládala z paní ředitelky Mgr. Lenky Kašparové a dalších paní učitelek.

Tuto taneční soutěž pro nás uspořádala naše bývalá paní učitelka Mgr. Eva Švancarová, která je zároveň i zakladatelkou této soutěže. Za její organizaci a návštěvu jí tímto moc děkujeme.

UMÍSTĚNÍ:

Jednotlivci:

1. místo: Komendová Eliška (4. ročník)
  2. místo: Supper Jan (3. ročník)

Skupiny:

1.místo: Čuhelová Barbora (5.ročník)
              Němcová Karolína (5.ročník)
              Sklenářová Adéla (4.ročnk)

2.místo: sourozenci Andrlíkovi (2. a 3. ročník)
               Komenda Jiří (3.ročník)

3.místo: Blašková Radka (1.ročník)
              Hegerová  Tereza (1.ročník)

Denisa Částková

[Not a valid template]
Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěže a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.