Setkání seniorů v Lidovém domě

V pátek 29. dubna 2022 se v Lidovém domě v Moravské Chrastové setkali tradičně, ale  v netradičním čase, naši nejstarší spoluobčané. Z důvodu protipandemických opatření se nemohlo pořádat předvánoční setkání ani v roce 2020, ani v roce 2021.

Nechtěli jsem již dále naše babičky a dědečky ochuzovat o tuto příjemnou akci a jako náhradní termín jsem zvolili jaro, čas naděje. Jako vždy jim členky Sociální komise a Klubu důchodců společně s Obecním úřadem Brněnec  pro potěšení a jako poděkování za celoživotní práci, připravili bohatý kulturní program s občerstvením.

I letos přispěli ke sváteční atmosféře  žáci Základní školy Brněnec. Prvňáčci v hodinách Pracovních činností, pod vedením p. učitelky Drahomíry Blažkové, pro naše babičky a dědečky vyrobili přáníčka, tentokrát s jarními motivy.

Děkujeme paní učitelce i dětem za dárek, který všechny potěšil.                                                                                                                       Kozáková Eva, místostarostka

Příspěvek byl publikován v rubrice Mimoškolní akce a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.