Jarní návštěva kolegyň na rodičovské dovolené

V průběhu měsíce března a dubna jsme v naší škole přivítali hned tři naše kolegyně, které si aktuálně užívají rodičovskou dovolenou. Nejdříve se za námi přijela podívat naše kolegyně paní učitelka Ludmila Dobešová i se svým tříletým synem Kubíkem. Na Den bezpečnosti a cyklistiky přišla soutěžící žáky podpořit paní učitelka Andrea Dvořáková se synem Michálkem, který brzy oslaví své druhé narozeniny a paní učitelka Drahomíra Frydrychová s dvouměsíční dcerkou Aničkou.

Jsme velice rádi, že jsme mohli kolegyně i s jejich ratolestmi znovu vidět.

                                                                                              Ing. Ivana Seidlová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.