Zahájení školního roku na ZŠ Brněnec, Moravská Chrastová

Začátek nového školního roku je pro všechny žáky, jejich rodiče i učitele důležitým dnem. Na ZŠ Brněnec, Moravská Chrastová je první školní den tradičně zahajován ředitelkou školy Mgr. Lenkou Kašparovou spolu se zástupci obce Brněnec, Mgr. Blahoslavem Kašparem a místostarostkou Evou Kozákovou. Letošní 1. září ale probíhalo v mnohem slavnostnější atmosféře, protože naše žáky a pedagogy přijel pozdravit Mgr. Martin Kiss, vedoucí odboru školství a kultury v Pardubickém kraji. Pro prvňáčky přinesl také dárek, v podobě batůžků plných her a materiálů, které se váží k dopravě a bezpečnosti. Protože se škola nachází v těsné blízkosti rušné státní komunikace, je pro ni téma pravidel bezpečnosti dopravy velmi důležité a dárečky tak všem udělaly ohromnou radost.

Jsme velmi rádi, že se Mgr. Kiss rozhodl strávit tento den právě na naší škole a udělal si čas na přivítání nových prvňáčků. Všem žákům i učitelům přejeme úspěšný školní rok 2016/2017!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.