Mgr. Marie Trundová, Trundova.Marie@seznam.cz

Vážení rodiče a milé děti,

děkuji za úkoly, které jste mi poslali. Také mám radost z žáků, kteří dnes pěkně pracovali a soustředili se po celou dobu online výuky – chválím! Někdy je to těžké, takže Vám, kteří nejste doma sami, doporučuji mít sluchátka. Také buďte prosím v místnosti, kde Vás nebude nikdo a nic rušit a seďte u stolu tak, aby se Vám dobře psalo.

Zde je zadání na 11. – 18. 11. 2020

Termín odevzdání: 17. 11. 2020 (doporučuji 16. 11., ať máte prázdniny

1. Opakovat si sloveso have got (mít) – podle zápisu v sešitě English – datum: 11th November (11. listopadu)
  2. Poslouchat a opakovat si slovíčka
  3. Pracovní list – není nutné tisknout, stačí napsat odpovědi do sešitu English, prosím vyfoťte a pošlete mi mailem
    PL 11 – 18 11 2020
  4. Udělat si zápis do sešitu English (prosím vyfoťte a pošlete mi mailem):

============================================================                                                                     18th November

• HAVE GOT – MÍT
    Otázka:
    Has he got a beard?
    Má (on) vousy?

Has she got long hair?
    Má (ona) dlouhé vlasy?

• Odpověď:
    Yes, he/she has.
    Ano, má.

No, he/she hasn’t.
    Ne, nemá.

================================================================

Všechny Vás zdravím a užijte si volno 17. listopadu!

Marie Trundová (trundova.marie@seznam.cz)