Výuka na dálku, 3. třída, od 4.1.2020

Naďa Rybová, rybova.nada@seznam.cz

Dobrý den,

opět nám začíná on-line výuka, a proto posílám základní informace pro příští týden.

Podle rozvrhu z předešlého období by měly děti začít v pondělí AJ. Ve stejný den bych potřebovala, aby si děti přišly v době od 12.00 do 13.00 pro sešity a listy, které jsem jim připravila.

Já se s dětmi uvidím v úterý, kdy proběhne ČJ a M. Děvčata se připojí v 9.00 a hoši v 10.30 hodin. Uvidíme, jak nám to půjde, ale nejspíš budeme mít vyučování každý den.

Úkoly, které si děti udělají v průběhu prvního týdne sami:

ČJ – PL s vyjm. slovy po L(předám v Po) si dokola podle čáry obstřihnou a vlepí do modrého sešitu

• Pexeso – část s obrázkem rozstříhat
  • Písanka – str. 27
  • M – PZ 4 – str.6
  • Prv – PS – kdo nemá dokončenou str.29, dokončí str. 31, 32

Sešit do čtení – napsat nadpis VÁNOČNÍ PRÁZDNINY a krátce napsat, co se dětem letos líbilo, co zažily,…….. a nakreslit obrázek – na konci ledna si vyberu Čtenářské deníky, měla by tam být další knížka

Další budeme dělat společně, už se na děti těším!

Poprosím, abyste mi v potom v pátek 8.1. přinesli vše na opravu, také v době od 12.00 do 13.00 hodin. Děkuji.