Velikonoční výzva

Velmi si vážíme nasazení a odhodlání zdravotníků v první linii nevzdávat se, pomáhat a zachraňovat životy pacientů ohrožených nemocí Covid 19.

Proto jsme se rozhodli, jako projev díků, upéct tradiční velikonoční pečivo (beránky, mazance, jidáše, perníky, atd.) pro zaměstnance nemocnice Svitavy, kteří právě v tomto nelehkém období čelí extrémnímu tlaku.

Obracíme se na všechny ochotné žáky, rodiče a širokou veřejnost s prosbou o zapojení se do naší výzvy.

Upečené velikonoční beránky a další dobroty doneste ve středu 31. března 2021 do ZŠ Moravská Chrastová v době od 11 do16 hodin, poté budou vaše voňavé cukrářské výrobky předány do nemocnice Svitavy. Ke svým výrobkům můžete připojit krátký vzkaz s podpisem.

Všem předem děkujeme za pomoc!

Učitelé Základní školy Moravská Chrastová