Úspěch žáků 3. třídy v aplikaci WocaBee – gratulujeme!!!

V době distanční výuky naši pedagogové využívají různorodé prostředky, aby dětem pomohli s výukou a zároveň tak ulevili jejich rodičům.

Jedním z nich je i aplikace WocaBee, která slouží k výuce jazyků. V naší škole máme s touto aplikací velmi dobré zkušenosti. Využíváme ji ve vybraných třídách v anglickém i německém jazyce.

Velkou výhodou této aplikace je, že děti slyší výslovnost a při soustavném procvičování si zapamatují nová slovíčka ve správném znění. WocaBee je zábavné a děti si ani neuvědomí,

že se vlastně učí ????! Při procvičování slovíček děti doprovází žlutá včelka (odtud část názvu Bee – včela) ????.

Minulý školní rok v ní excelovala žákyně 8. třídy, v německém jazyce pod taktovkou paní učitelky Moravcové.

V nynějším školním roce se podařilo žákům 3. třídy, pod vedením paní učitelky Seidlové zvítězit v okresním kole podzimního WocaBee šampionátu, který probíhal minulý týden 9.11. – 13. 11. 2020. Postupují tak do krajského kola, které se koná nyní.

A tím žáci ZŠ Brněnec opět potvrdili, že obstojí v konkurenci velkých škol.

Všichni jim budeme držet pěsti ????.

Go on, children!!!

Do toho, děti!!!