Mediální den

Na naší škole se, jak již bývá dobrým zvykem, opět uskutečnil Mediální den, jehož cílem je seznámení žáků s nejrůznějšími mediálními obory. Letos se konal dne 2. května 2017.

V šesté třídě se žáci pokoušeli vytvořit zajímavou a poutavou reklamu na téma ekologie a Den Země, což je dnes hodně probírané a podstatné téma, se kterým je potřeba dnešní mládež seznámit. Žáci sedmého ročníku si vyzkoušeli roli redaktorů v televizním zpravodajství. V osmé třídě jsme psali novinové články, jako například tento, které se týkaly Mediálního dne. Nejstarší žáci školy si vyzkoušeli hlášení v rozhlase.  Svého úkolu se zhostili již v prosinci, kdy velmi pěkně prostřednictvím obecního rozhlasu zvali na Vánoční jarmark.

Letošní Mediální den byl opět povedený a seznámil všechny žáky s mediálním světem.

Pavlína Černá, Eliška Řezníková, Eva Matějková, Eliška Troboková, Šárka Stupenová – žákyně 8. ročníku