Vánoční jarmark

Sníh, vůně cukroví, koledy…to vše neodmyslitelně patří k nejkrásnějšímu období v roce, k času Vánoc. Kdo si chtěl užívat nádherné sváteční atmosféry hned poté, co na věnci zasvítila první adventní svíčka, mohl se přijít podívat na Vánoční jarmark, který se konal 1.prosince 2016 v Lidovém domě. Jeho přípravy se ujali žáci a zaměstnanci ZŠ Brněnec-Moravská Chrastová a pro návštěvníky přichystali spoustu krásných výrobků, které mnohým ozdobí dům v době Vánoc nebo se stanou milými dárečky pro členy rodiny.

Každý, kdo na jarmark zavítal, nejen že si domů odnesl kousek hřejivé vánoční atmosféry, ale hlavně načerpal mnoho inspirace – žáci se pod vedením svých učitelek a učitelů velmi snažili a připravili nádherně zdobené vánoční stromečky, hvězdy, ozdoby i malé dekorace pro radost, nechyběly samozřejmě voňavé perníčky ani vánoční věnce…jednoduše zde bylo k vidění vše, co k tradičním Vánocům patří.

Mgr. Helena Peterková

vanocni jarmark