Přespolní běh u rybníku Rosnička ve Svitavách

V úterý 27. září 2016 se vybraní žáci 4. – 9. tříd zúčastnili obvodního kola v přespolním běhu u Rosničky ve Svitavách. Žáci 4. třídy běželi 1200 m, žáci 5. – 7. tříd a dívky 8. a 9. ročníku běželi 1700 m a na chlapce z 8. a 9. ročníků čekala trať dlouhá 3 km.

Výsledky:

Kategorie žáci 4.třídy:
z 21 žáků se umístil na 5. místě Urbánek Mikoláš,
na 8. místě Rosenkranz Dominik

Kategorie žáci 5. třídy:  z 20 žáků se umístil na 13. místě Veit Antonín
na 14. místě Pleskot Dominik

Kategorie žákyně 6.-7.třídy:  z 20 žákyň se umístila na 16. místě Jelínková Anna,

na 28. místě Štěpán Daniel

Kategorie žákyně 8.-9.třídy: z 15 žákyň se umístila na 5. místě Venigerová  Tereza,
na 14. místě Stupenová Šárka

Kategorie žáků 8.-9.třídy: z 26 žáků se umístil na 5. místě Sobol Adam,
na 12. místě Bureš Patrik,
na 23. místě Konopáč Robert,
na 24. místě Novák Michal

V kategorii družstev škol se žáci 8.-9.třídy umístili na krásném 3.místě.

Všem žákům k jejich sportovním výkonům gratuluji. I když jsme nepostoupili do okresního kola, zúčastění sportovci dali do běhu všechny své síly a velmi dobře reprezentovali naši školu.

Mgr. Šípková Petra

rosnicka
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Soutěže a jeho autorem je Martin Záruba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.