Domestos

Vážení rodiče a přátelé školy, v letošním školním roce se naše škola opět zúčastnila soutěže o vylepšení školních toalet a rádi bychom Vás do této soutěže také zapojili.

První možností, jak nám pomoci, je schovávat učtenky z obchodů o nákupu prostředků Domestos a jejich následné doručení do školy (po dětech). Za každý nákup budou škole přiděleny body.

Druhou možností je zaregistrovat se na stránkách www.domestosproskoly.cz a dát „like“ fotografii toalet naší školy (foto našich toalet v příloze).

Registrace: na uvedených stránkách uživatel do formuláře napíše údaje (jméno, příjmení, email), tyto údaje odešle a následně bude řádně zaregistrován. Každý může provést jen jednu registraci. Po registraci je umožněno hlasování pro nejlepší foto, dané fotografii je udělen „like“,což znamená 1 bod.

Celkem budeme plnit 5 aktivit, takže nám můžete průběžně udělovat body po každé splněné aktivitě.

Zaregistrovat se může každý člen domácnosti starší 15 let, čím více tím více „liků“ a to znamená více bodů (maminka, tatínek, babička, dědeček, teta,……).

Děkujeme za Vaše hlasy a za podporu naší školy v soutěži

Mgr. Zuzana Vymazalová

domestos