Výuka na dálku, 5. třída, Anglický jazyk

Good afternoon, pupils :-)!

V dnešní hodině jste byli opět šikovní!

Domácí úkol:
prac. sešit, strana 13, cvičení 2.
Úkol mi nemusíte zasílat, zkontrolujeme si jej ve škole.

Opakujte si 1. lekci, včetně slovíček.
Brzy na tuto lekci budete psát test.
Termín testu si upřesníme ve škole ;-).
Nejdříve si zjistím, zda je nějaké učivo třeba docvičit.

Mějte se hezky!
Těším se, že se už uvidíme naživo :-).

V případě potřeby, mě kontaktujte.
Velice děkuji rodičům za vzornou spolupráci.
Seidlová I.

Angličtina, 5. ročník, Marie Trundová

Vážení rodiče a milí páťáci ????,

dnes píšu zadání úkolů naposledy a věřím, že se k výuce na dálku hned tak nevrátíme. ???? DÚ mi neposílejtezkontrolujeme si jej v pondělí 30. listopadu ve škole.

V pondělí 30. listopadu budu také kontrolovat, jestli mají všichni hotové všechny úkoly, které byly zadané během výuky na dálku. Zde je přehled všech úkolů zadaných od 14. 10. 2020 (úkoly už neposílejte, zkontrolujeme ve škole):

AJ 5A distancni (1)

AJ 5A distancni

Zde je zadání na pondělí 25. 11. 2020 (úkol neposílejte, zkontrolujeme ve škole)

1. Mít připravený pracovní sešit, školní sešit a slovníček ke kontrole (vše dopsané a opravené)
  2. Opakovat si slovíčka z kapitoly Unit 1
  3. Procvičovat si ústně věty v Uč. 8/3 a 9/2
  4. PS 8/2 – písemně

Dobrovolné (za malou jedničku): PS str. 8 – úkol na stránce dole v oranžovém rámečku (nakreslit obr. a napsat otázky do sešitu English)

Pokud se budete potřebovat na něco zeptat, napište mi na trundova.marie@seznam.cz.

Mějte se hezky a těším se s dětmi na shledanou v pondělí!

Marie Trundová

Třeťáci získali bronz !!!

Angličtináři ze třetí třídy Základní školy Brněnec vybojovali ve WocaBee podzimním šampionátu 1. místo v okresní soutěži a krásné třetí místo v krajském kole pardubického kraje. Od druhého místa je dělilo pouhých 15 bodů.

Zvláštní poděkování si zaslouží nejpilnější zástupci třídy: Viktorie Blinková, Žaneta Charousová, Milan Rykr, Tereza Hájková a Natálie Škrancová.

Průměrný počet bodů v soutěžním týdnu činil neuvěřitelných 1 084 na jednoho žáka!

Děti byly rovnocennými soupeři páťáků a deváťáků z Výprachtic a Živanic.

Všem zúčastněným dětem velice děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Ing. Ivana Seidlová

Výuka na dálku, 4. třída

Vážení rodiče, milí čtvrťáci, posílám informace.

Aj 8 – 8, 45 h. on – line výuka, kontrola úkolu z prezentace.

Další etapa otevírání 1. stupně ZŠ.

1. třída – výuka podle rozvrhu, napíšeme si diktát Čj 32/5. Přineste sešity ČjD, MD, dárečky, obrázky pro zdravotníky ( dobrovolný úkol ) + foto z vyrábění prosím poslat na můj e – mail do 30. 11.

Výuka bude probíhat v rouškách.

Výuka bude z důvodu opatření COVID 19 dle provozních podmínek zkracována o 5 – 15 minut, postupný odchod na oběd.

Rodičům a prarodičům děkuji za spolupráci.

Mgr. Drahomíra Blažková